Situata e pandemisë në vend dhe masat anti-COVID, Komiteti Teknik i Ekspertëve në konferencë për shtyp

22 Shtator, 12:05 | Përditesimi i fundit: 2021-09-22 14:42:58

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka dalë sot në një konferencë për shtyp, për të informuar mbi situatën aktuale të përhapjes së virusit, si dhe nëse do të ketë masa të reja. Prej disa javësh, numri  i infeksioneve ditore në vend ka regjistruar një rritje të ndjeshme, e po ashtu edhe ai i viktimave, ndërkohë varianti Delta është bërë varianti mbizotërues në vend.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha