Speciale 5 orët e fundit të Lefter Zhidru/ PLDSH,Murrizi :Jemi ndryshe nga PD dhe PS

23 Tetor, 07:42

Emisioni Repolitix trajtoi në pjesën e parë tragjedinë e Elbasanit me 5 orët e fundit të Lefter Zhidrus. Një speciale me pamje ekskluzive të ngjarjes që tronditi qytetin e Elbasanit dhe që përfundoi fatalisht për 71 vjeçarin. Krahas speciales i ftuar në studio gazetari Arsen Rusta . Në pjesën e dytë të Repolitix aktualiteti politik. Zyrtarizohet partia e re brenda së djathtës, PLDSH e drejtuar nga Myslim Murrizi. 25 prilli, beteja mes PS dhe së djathtës. Në studio Myslim Murrizi Kryetari i PLDSH , Edvin Kulluri , Ilir Kalemaj dhe Plator Nesturi. Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha