SPECIALE/ Në 5 vjetorin e vdekjes, 20 veprat e një jete... Novruz Shehu, biografi i parë i Musine Kokalarit, e shoqja zbulon fjalët e fundit para se të vdiste

6 Dhjetor 2021, 17:49

Në 5 vjetorin e ndarjes nga jeta të studiuesit Novruz Shehu, që ishte edhe biografi i parë i Musine Kokalarit,  kamera e Report tv, zbulon jetën dhe korpusin e veprave  të tij. Si ishte jeta mes kërkimeve intensive për botimin e veprës së Musine Kokalarit, letërkëmbimit të burgut të Pjetër Arbnorit, veprës voluminozë enciklopedike kushtuar Tepelenës dhe shumë të pathëna të tjera.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha