SPECIALE/ Pavioni i Mesjetës më i vizituari në Muzeun Historik Kombëtar, drejtori: ruhen mbi 6500 artefakte, varri Ilir i Selcës në projektin e ardhshëm të UNESCOS

18 Maj, 21:41

Sezoni veror ka nisur dhe pikënisja për çdo turist që kërkon të bjerë në gjurmët e njohjes së historisë e Shqipërisë, janë muzetë në Kryeqytetin shqiptar. Tirana ofron mbi 8 muze intrigues, që të ndarë në periudha historike mes tyre në axhendën e një turisti nuk mund të mungojë:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha