SPECIALE/ Tituj të rinj, rikthehet panairi i librit! Rita Petro për Report Tv, së shpejti me një libër në prozë! Kryetari i Shoqatës së Botuesve: Pak hapësirë për librin, bibliotekat në shkolla të varfra

17 Nëntor 2021, 20:23

Rikthyer fizikisht pas më shumë se një viti të gjatë pandemik, edicioni i 24 i Panairi të librit solli një ritakim të lexuesit me librin. Zhvilluar tradicionalisht në Pallatin e Kongreseve, Petrit Ymeri, Rita Petro dhe Aida Baro treguan për titujt e rinj që do të prezantohen këtë vit në stendat e librit, ndërsa panairi do të zgjasë për 5 ditë nga data 17 deri në 21 nëntor 2021. 
 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha