Taksa për Rrugën e Kombit, i ftuar Damian Gjiknuri, Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë Pj.2

13 Prill 2018, 10:29 | Përditesimi i fundit: 2018-04-13 10:30:44

Ministri Damian Gjiknuri hedh dritë për taksën në Rrugën e Kombit në Emisionin Repolitix në Report TV Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha