Tavani i mbushur me çelësa e shënime...kuptimi domethënës i kësaj simbolike në Presidencën e Kosovës

15 Gusht, 10:44 | Përditesimi i fundit: 2022-08-15 10:44:56

Report Tv është zhvendosur në Kosovë për të sjellë nga afër vizitën e parë të kreut të shtetit, Bajram Begaj në Prishtinën zyrtare. Në videon që sjell gazetari Arsen Rusta nuk ka kaluar pa vëmendje holli i presidencës drejt sallës së konferencës. Tavani i saj është i mbushur me çelësa dhe shënime, që iu kushtohen të zhdukurve nga lufta, ende të pagjetur e pa një varr.

  •  

Kategori të tjera