Të premten zgjidhet Sekretari dhe nënkryetarët e PD, Baçi: Të kenë avantazh deputetët që s'mbajnë asnjë anë, për hir të bashkimit të PD

30 Maj, 22:53

Deputeti demokrat Luan Baçi është i mendimit që në zgjedhjet e Këshillit Kombëtar të PD, ku duhet të zgjidhen nënkryetarët dhe Sekretari i Përgjithshëm, duhet t'u jepet prioritet atyre që në këtë betejë janë të ndërmjetëm, pra që nuk mbajnë anën e asnjërën palë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha