Të qeshura në studio, zotëria komenton ndryshimet në polici: Si historia e priftit që u bë hoxhë

6 Korrik, 09:31

Ndryshimet në policinë e shtetit janë komentuar nga një zotëri që telefonoi në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai edhe me batuta që shkaktuan të qeshura në studio tha se ndryshimet në polici janë si historia e priftit që u bë hoxhë. Zbulojeni historinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha