Telefonuesit e kërkojnë me forcë:Të kthehet ligji me vdekje,ja mblodhe armët këtu të vrasin me thikë

29 Qershor, 09:35

Mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u fol për një amnisti për armët pa leje në duart e shqiptarëve që të frenohen ngjarjet e rënda kriminale. Disa telefonues ishin në një mendim për kthimin e ligjit me vdekje dhe madje e kërkonin me ngulm. Një zonjë tha se mbledhja e armëve nuk është zgjidhje pasi këtu të vrasin edhe me thikë dhe me sëpatë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha