Tërmeti i 26 nëntorit, Margariti: Nëse Rama del në opozitë cënohet procesi i rindërtimit, do vonohej pafund

26 Nëntor 2020, 21:56

Ministrja e Kulturës Elva Margariti u shpreh e bindur se vetëm PS është në gjendje të çojë deri në fund procesin e rindërtimit të banesave dhe godinave të dëmtuara nga tërmeti i 1 viti më parë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha