Vaksinat, Rama kritika BE-së, debate mes Kojës,Bogdanit,Nikollës e Xhixhos

20 Janar, 07:28

Emisioni Repolitix trajtoi debatin për vaksinat pas kritikave që kryeministri Rama i bëri BE-se për mungesën e solidaritetit ndaj vendeve të Ballkanit Perëndimor. Qëndrimi ndaj BE-së është kthyer në një temë debati mes Ramës dhe Bashës në vend. Të ftuar në studio Gjergj Koja, Gerti Bogdani, Albert Nikolla dhe Erisa Xhixho.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha