Veliaj i përgjigjet Ilir Metës: Ke nostalgji për Tiranën ‘e fuksave’ dhe e ngatërron me Kabulin! Të dha gjithçka ky qytet, iku koha e spiunëve

12 Gusht, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2022-08-12 13:34:19

Akuzave të Ilir Metës se e ka bërë Tiranën të pajetueshme, kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i është përgjigjur sërish sot gjatë një inspektimi në shkollën ‘Bashkim Fino’ në kryeqytet.

    Kategori të tjera