Veliaj: Nano dhe PS kanë pasur një frymë liberale që me Berishën dhe Metën s'krahasohen! PS fituese pasi erdhi Rama

7 Prill, 07:42

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka folur për kohën kur ishte aktivist i lëvizjes "Mjaft" ku atëherë ka qenë për rrëzimin e Fatos Nanos. Ndonëse thotë se nuk është penduar për këtë gjë Veliaj thekson se Nano dhe PS kanë pasur një frymë liberale që me Berishën dhe Metën s'krahasoheshin. Ndërkaq këtu shton se PS u bë fituese pasi erdhi Rama në krye të saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha