Vëllai iu mor peng nga 3 'policë' në 2015-n dhe vijon i zhdukur, shpërthim eksplozivi në portën e banesës së Naim Stafukës në Fushë Krujë

21 Janar, 22:37 | Përditesimi i fundit: 2022-01-22 15:26:03

Shpërthim tritoli në Fushë Krujë. Tritoli është vënë në shtëpinë e Naim Stafikës, vëllait të Enver Stafikës. Lënda plasëse është vënë në derën e shkalleve të një objekti tre katesh ku ka disa biznese por ne katin e 3 banon Naim Stafika me familjen.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha