VIDEOLAJM/ Rrugët e vendit të mbuluara nga bora, ARRSH në aksion në akset rrugore

21 Janar, 19:17

Teksa zona të të tëra në vend janë mbuluar nga bora Autoriteti Rrugor Shqiptar ka publikuar pamje teksa është në aksion me borëpastruese dhe duke hedhur kripë për të mbajtur të hapura akset rrugore.

 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha