Ylber dhe Shpresa Merdani, një dashuri në jetën me stuhi!

28 Shkurt, 09:52

Historia e Ylber Merdanit, femijes qe iu arrestua babai para syve, poetit qe e spiunuan ne zyrat e Sigurimit te Shtetit per poezite e tij dekadente, djaloshit te dashuruar qe iu desh te lere pas historine e pasionit me Shpresen, e te perjetonte vuajtjet ne burgun e Spaçit, burrit qe e ndertoi gjithe jeten e tij ne internim dhe demokracia i dhuroi plage te tjera prej zhgenjimit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha