Ylli në ngritje Alesia Xhemalaj, aktorja e re rrëfen veten

6 Shtator 2019, 14:42

Me aktoren Alesia Xhemalaj ndamë në studion e "Rreze Dielli" fakte nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale. Xhemalaj është bërë e njohur me anë të pjesëmarrjes së saj në shfaqjen Boeing Boeing. Gjatë bisedës aktorja u surprizua edhe nga shoqja e saj e ngushtë Rudina Dembacaj me anë të një videomesazhi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha