Zgjedhja e Presidentit, deputeti i PS-së Arben Pëllumbi në '5 pyetjet': Po të vinte nga politika do ishte paragjykim i lartë

6 Qershor, 22:39

Deputeti i Partisë Socialiste Arben Pëllumbi i ftuar në '5 Pyetjet nga Babaramo' në Report Tv foli rreth procesit të zgjedhjes së Presidentit dhe mos bashkëpunimit me opozitën sa i përket zgjedhjes së kreut të shtetit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha