Zgjedhjet lokale 2023, Meta mesazh Berishës: Opozita të dalë me kandidatë të përbashkët, ndryshe jemi të humbur

27 Shtator, 18:18

Ashtu siç edhe është përfolur, mes partisë së Lirisë dhe PD-së së Berishës mund të ketë një bashkëpunim për ‘të mposhtur’ mazhorancën. Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në daljen e tij publike i dh amesazh të qartë aleatit të tij, Berisha duke thënë se opozita duhet të dalë me kandidat të përbashkët, ndryshe nuk do arrijnë të dalin fitues në zgjedhjet lokale 2023. 

Kategori të tjera