Zhgënjimi i PD me 5 qershorin dhe për çfarë i duhet PS edhe një mandat

6 Tetor, 09:30

 

Sekretari për çështje zgjedhore në PD, Ivi Kaso, ka deklaruar se qëllimi i Ramës me ndryshimet në Kod Zgjedhor ka qenë të heqë koalicionet. Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqja, në një intervistë në emisionin "5 pyetje nga Babaramo" në Report Tv theksoi se atë që kemi arrit ne me shërbimet online nuk e ka arritur asnjë nga vendet e ballkanit

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha