Zotëria kategorik kundër “Ballkani i Hapur”: Serbi nuk bëhet kurrë mik,Rama qesh Vuçiç thotë ia futa

12 Gusht, 09:14 | Përditesimi i fundit: 2021-08-12 09:24:15

Një i moshuar që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv ishte shumë i ashpër kundër nismës “Ballkani i Hapur”. Ai tha se serbi nuk bëhët kurrë mik dhe se Vuçiç është kriminel e Rama nuk duhet të bashkëpunojë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha