POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Martesa ndryshon krejtësisht Afërdita Dreshajn! Ju pëlqen me look-un e ri? (Foto)

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Vetëm pak ditë më parë modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë e saj me sportistin çek Jakub Kindl në martesë. Ceremonia u zhvillua në Miami, në prani të të afërmëve dhe miqve të ngushtë. Menjherë pas celebrimit çifti nisi pushimet përrallore të muajit të mjaltit në Karaibe.

Ditën e sotme modelja ka postuar një foto ku shihet në ambejntet e një parukerie me një model të ri flokësh. Afërdita i ka prerë shkurt deri tek supet dhe tashmë i ka krejtësisht bjondë. Si ju duket?

(Foto e publikuar nga Afërdita Dreshaj)

fl.mi.
Komento