1 orë para aksidentit ishte duke bërë video-live në makinë, del FOTO e 50-vjecares që humbi jetën në akisdent te Qafa e Muzinës

Entela Bejko, është 50-vjeçarja që humbi jetën në aksidentin e rëndë të ndodhur në Qafën e Muzinës. Teksa ishte duke drejtuar makinën e saj tip 'Huyndai', doli nga rruga dhe ra në humnerë pasi është rrokullisur disa herë.

Mësohet se 1 orë para aksidentit tragjik , 50-vjeçarja kishte qenë duke bërë video-live në rrjetet sociale.

1670586126_finalprojekt.00002408.Still002.jpg

Entela Bejko


Lajmi kryesor:

Një orë më parë kishte hyrë live në Facebook, 50 vjeçarja vdes në aksident tragjik në Sarandë! Makina del nga rruga, rrokulliset disa herë dhe bie në humnerë (VIDEO)


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Kanadaja nis tankun e parë ‘Leopard 2’ për në Ukrainë

Kanadaja nis tankun e parë ‘Leopard 2’ për në Ukrainë