1 Qershori, Meta: Duam një Shqipëri të sigurt për fëmijët

1 Qershori, Meta: Duam një Shqipëri të sigurt për fëmijët

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar fëmijët për 1 qershorin.

"Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve shqiptarë. Ne duam një Shqipëri të mundësive për ta, të sigurt dhe të bekuar për të ardhmen e tyre", shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Sot 1 qershori, dita ndërkombëtare e fëmijëve, vogëlushët në festë! Rama dhe Begaj: Gëzuar


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Austronauti i NASA-s u kthye në Tokë, theu një rekord të papritur

Austronauti i NASA-s u kthye në Tokë, theu një rekord të papritur