19 vite më parë! Kur Eli Fara pozonte e zhveshur, del foto që nuk duhet humbur

19 vite më parë! Kur Eli Fara pozonte e zhveshur, del foto që nuk duhet humbur

Këngëtarja Eli Fara është një prej zërave më të pëlqyer të publikut shqiptar. Veç zërit ajo adhurohet dhe për bukurinë që nuk humb asnjëherë më vitet. Dita ditës Eli duket sikur ka bërë një pakt me kohën, që gjithmonë është në favorin e këngëtares korçare.

Eli është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto ku shfaqet 19 vite më parë në një pozë që për atë kohë ka qenë shumë e guximshme. Në foton bardh e zi, këngëtarja shihet pa rroba teksa pozon për aparatin.

“Kthim në kohë, 2000”, ka shkruar Eli pranë fotos që është komentuar dhe pëlqyer shumë nga fansat.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Lalka: 04/03/2019 21:39

  E ka eksploruar Fatmir Medinhoxha ose Gerdeci me mire

  Përgjigju
 • Edi: 04/03/2019 11:27

  O motra po mos te ishte per Lul Kapuranin do perfundoje ne ndonje semafor rrugve te europes, e pa vlere.

  Përgjigju
 • Fredi: 04/03/2019 11:14

  Ua ç’ burrë..

  Përgjigju
  • Ukcama: 04/03/2019 20:22

   Fredi dhe Edi jeni bura me nje "r".Po thoni qe "rrushi eshte i pabere" por ne fakt nuk eshte per juve….

 • Sondazhi i ditës:

  A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Mbi 12.500 pasagjerë në 5 ditë në Portin e Durrësit, 26 sportele në shërbim! Kapiteni Allkaj: Në gusht pritet shtim fluksi

Mbi 12.500 pasagjerë në 5 ditë në Portin e Durrësit, 26 sportele në shërbim! Kapiteni Allkaj: Në gusht pritet shtim fluksi