20 personat që dështuan duke përdorur Photoshop (FOTO)

Foto me photoshop

Vetëm imagjinoni, ju jeni duke menduar krijimin e imazhit tuaj në mediat sociale, ju zgjidhni një kënd të veçantë dhe një pozë të përshtatshme për secilën fotografi, rregulloni dritat siç duhet, dhe pastaj Photoshop.

Por më vonë dikush ju vë në dukje në disa rregullime nuk ishin shumë të suksesshme dhe të gjitha përpjekjet tuaja duket se kanë qenë të kota.

Është për të ardhur, keq apo jo?

Bright Side sjell disa nga fotot e njerëzve, ku dëshira e tyre e vetme ishte të dukesh bukur në një foto, por ata përfunduan duke marrë vetëm ofendime për përdorimin e Photoshop, në vend të komplimentave.

Ora 20:27
20 personat që dëshironin të dukeshin mahnitës në Instagram, por dështuan!
1/22
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të merret ekspertiza e OSBE-ODIHR për hapjen e listave dhe koalicionet?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Avokati i Izet Haxhisë: Hajdari nuk u vra për hakmarrje, por motiv të mirëfilltë politik ku përfitoi Berisha! Saliu të sqarojë 5 telefonatat e bëra Azemit në Lushnje dhe 20 të tjerat para se atë ta nxirrnin në pritë