21-vjeçari përplas të moshuarën në Durrës dhe largohet nga vendi i ngjarjes, arrestohet nga policia

Foto ilustruese

DURRËS- Një 21-vjeçar ka përplasur një të moshuar në Durrës dhe është larguar nga vendi i ngjarjes, por më pas është kapur nga policia.

Policia njofton se në lagjen nr.13, Durrës, një motoçikletë me drejtues shtetasin F. T., 21 vjeç, ka goditur dhe është larguar nga vendngjarja, shtetasen H. Xh., 72 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë pasi kanë bërë  të mundur kapjen e drejtuesit të motoçikletës, kanë shoqëruar shtetasin F. T., në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet  vendngjarje dhe po punon  për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shifrat e të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 mbeten të larta! Çfarë masash duhen të marrin ekspertët?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Merr flakë në ecje 'Range Roveri' në Krujë, shpëton shoferi! Digjet dhe një makinë në Durrës (VIDEO)