59-vjeçari u rrëzua nga lartësia teksa po punonte dhe ndërroi jetë, arrestohet inxhinieri në Tiranë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Inxhinieri A.Z, 60 vjeç, i një firme ndërtimi në Tiranë është arrestuar nga policia ditën e sotme për veprën penale "Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë". Kjo pasi një ditë më parë, teksa po punonte, humbi jetën 59-vjeçari K.K, pasi ra nga lartësia.

‘Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. Z., 60 vjeç, për veprën penale "Shkelja e rregullave të mbrojtjes në punë", inxhinier në një firmë, pasi në firmën ku ky shtetas punon, ka rënë nga lartësia dhe si pasojë ka humbur jetën shtetasi K. K., 59 vjeç.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO 'talebanësh' në mediat shqiptare, reagon ashpër AMA: Është shkelur dinjiteti i njeriut! Linçim dhe verbëri, të fshihet