​Tiranë, ndalojnë ‘BMV X5’
dhe grabisin të riun

​Tiranë, ndalojnë ‘BMV X5’<br />dhe grabisin të riun
Grabitje me dhunë në Laprakë, i bllokojnë me makinë e marrin sendet me vlerë.

Një grabitje me dhunë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Në zonën e Laprakës 31-vjeçari me inicialet E.K në bashkëpunim me dy persona të tjerë kanë grabitur një 24-vjecar duke i marrë një varëse floriri dhe një orë dore. 

Fillimisht grabitësit i kanë bllokuar rrugën mjetit tip BMV X5 dhe më pas me dhunë kanë marrë sendet me vlerë.

Policia e Tiranës thotë se ka shpallur në kërkim 31-vjecarin E.K dhe po punohet për identifikimin e personave të tjerë.

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama: Do përgatisim një program të posaçëm për mjekët specialistë që vijnë çift! Do i mbështesim me marrje shtëpie

Rama: Do përgatisim një program të posaçëm për mjekët specialistë që vijnë çift! Do i mbështesim me marrje shtëpie