85 teste në Krujë, 5 raste të reja pozitiv me koronavirus

Foto ilustruese nga Spitali Infektiv në Tiranë

5 raste të reja janë konfirmuar pozitiv me koronavirus në Krujë, nga 85 teste të kryera. Burime për Report Tv bëjnë me dije se bëhet fjalë për punonjës fasonerie dhe persona kontakti. 1 rast është në Fushë Krujë dhe 4 rastet e tjera në Krujë. Me 5 rastet e reja shkon në 116 numri i të prekurve me koronavirus në Krujë. 


Lajmi kryesor:

Rriten të infektuarit dhe të shtruarit në 24 orët e fundit, 17 raste të reja me COVID, vatër e re familjare në Kamëz (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

'Si më ndodhi kjo?' Ja pse mund të prekeni nga COVID-19, edhe pasi jeni vaksinuar