A do rikthehet Fatos Nano në PS? Rama: Lider historik, më jep këshilla kur ia kërkoj, siç do bëj dhe unë kur të mos jem më (VIDEO)

I pyetur në Fatos Nano do jetë në listën për deputet në zgjedhjet e 25 prillit, Rama ka dhënë një përgjigje të prerë.

"Fatos Nano nuk ka ndërmend të kandidojë është lider historik i PS i ka dhënë në fron çfarë ka pasur të jap, tani jep eksperiencën e tij, kur unë ia kërkoj, si çdo bëj dhe unë kur të mos jem kryeministër dhe kryetari PS", tha Rama.


Lajmi kryesor:

Rama: Anëtarësia do të vlerësojë në 3 cikle deputetët dhe mua! Kush merr më shumë vota do jetë në listat për 25 prillin! PS do hapet, deputet edhe nga diaspora


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Raporti i OSBE-ODIHR për zgjedhjet e 25 prillit: si te duket?×

Lajmi i fundit

John

Calja në vendin e katërt në botë në peshëngritje, Rama: Vetëm 1 kg larg medaljes olimpike, kjo është një arritje dinjitoze për Shqipërinë