A do t'i bashkohet PL protestës së Berishës? Meta: Do ketë jehonë mbarë botërorë

Kreu i PL-së, Ilir Meta tha se do t’i bashkohet çdo proteste që zhvillon opozita.

‘Çdo proteste, e jam i sigurt do bashkohen dhe gjithë shqiptarët e ndershëm e patriotë e do ketë jehonë mbarëbotërore.’- tha Meta.


Lajmi kryesor:

Meta: Rama i dha tre porosi zyrtarit të FBI-së kundër meje kur isha President! Të hetohet lidhja e tij me McGonigal


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Leka Zogu kërkon pronat në Mat, pasardhësi i mbretit Ahmet Zogu në kërkim të tokave të sekuestruara në 1945

Leka Zogu kërkon pronat në Mat, pasardhësi i mbretit Ahmet Zogu në kërkim të tokave të sekuestruara në 1945