A do të shkojë në zgjedhje PS me koalicion? Spiropali: Vetëm me emrat tanë, Edi Ramën e popullin

E ftuar në emisionin në Report Tv Elisa Spiropali tha se PS nuk do të ketë koalicion me asnjë parti tjetër dhe do të shkojë e vetme në zgjedhje me vetëm popullin aleat.

"Ne do të shkojmë në zgjedhje me emrat tanë me PS-në dhe Edi Ramën dhe në koalicion të fortë me shqiptarët. Nuk kemi aleatë të tjerë, nuk jemi armiq por konkurrentë", tha Spiropali.


Lajmi kryesor:

Spiropali për Report Tv: Rama meriton një mandat të tretë, në zgjedhje me aleat vetëm popullin! Nuk bëjmë shfaqje komisionesh si PD


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?×

Lajmi i fundit

John

COVID/ Punëdhënësit në SHBA humbasin durimin me të pavaksinuarit, imponojnë rregulla për t'i detyruar të vaksinohen