A është e vërtetë që kush është alergjik nga polenet nuk duhet të konsumojë disa fruta dhe perime? Sot në ‘Klinika 24’ në Report Tv në orën 20:00 përgjigjet mjekja

A është e vërtetë që kush është alergjik nga polenet nuk duhet të konsumojë disa fruta dhe perime?

Sot në Klinika 24 përgjigjet mjekja alergologe e Klinikes Vera-Virhov e cila na këshillon gjithashtu si “ti mbijetojmë “ alergjive të pranverës…

Ndërsa në pjesën e dytë mjekja gastro hepatologe thekson rëndësinë e ushyerjes së duhur dhe kontrolleve për parandalimin e sëmundjeve malinje të zorrës.

Klinika 24 emisioni i shëndetit nga Doreada Mio, sot ora 20 00.

Xh.K/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

FSB: NATO po përgatitet për sulme bërthamore kundër Rusisë

FSB: NATO po përgatitet për sulme bërthamore kundër Rusisë