Abuzoi seksualisht me të miturën në Tropojë, policia arreston 25 vjeçarin

Abuzoi seksualisht me të miturën në Tropojë, policia arreston 25 vjeçarin

Foto ilustruese

Një 25 vjeçar në Tropojë është arrestuar nga policia ditën e sotme pasi ndaj tij ka pasur denoncim për abuzim seksual ndaj të miturve.

E.B., 25 vjeç është kallëzuar nga një 16 vjeçare se ka abuzuar seksualisht me të. Efektivët kanë arrestuar të riun me banim në Durrës ndërsa prokuroria e Tropojës ka nisur hetimin për zbardhjen e plotë të këtij rasti.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Tropojë arrestuan shtetasin E. B., 25 vjeç, banues në Shënavlash, Durrës, pasi ka kallëzuar një shtetase e mitur 16 vjeçe,  se 25-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me të, pa dëshirën e saj. Vijon puna, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për verifikimin e plotë të këtij kallëzimi”-thuhet në njoftimin e bërë nga policia.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Anonim: 05/12/2022 14:37

    Mos u merni me pkehrat shpellar te trpojes larg qoft.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Debati për ish-agjentin e FBI, sipas jush kush ka të drejtë?×

Lajmi i fundit

Kryetari i ri i Gjykatës Kushtetuese, zyrtarizohen kandidaturat! Në garë Fiona Papajorgji, Marjana Semini dhe Holta Zaçaj

Kryetari i ri i Gjykatës Kushtetuese, zyrtarizohen kandidaturat! Në garë Fiona Papajorgji, Marjana Semini dhe Holta Zaçaj