Adele vazhdon dobësimin, duket poshuajse e panjohur në këtë foto

Adele, para se të dobësohej

Adele  ka mahnitur fansat e saj me transformimin dramatik fizik, duke humbur peshë në mënyrë që të jetë më e shëndetshme për djalin e saj, Angelo.

31-vjeçarja Adele, dukej më e hollë se kurrë kur doli në Los Angeles me një veshje të zezë sportive, ku mezi i dukej fytyra.

Këngëtarja pothuajse e panjohur mbante disa bizhuteri, me disa rrathë ari dhe argjendi në të dy kyçet e dorës.

Transformimi i Adele erdhi pas ndarjes së saj nga burri Simon Konecki, me të cilin ka djalin 7-vjeçar Angelo.

 Ata e filluan lidhjen në vitin 2011, u martuan në vitin 2015 dhe  konfirmuan ndarjen e tyre në prill të vitit të kaluar.

 Adele u paraqit për divorc nga Simon në shtator të vitit të kaluar.

Muajin e kaluar, ish-trajneri personal i Adele zbuloi se humbja e pabesueshme e peshës ishte arritur falë një diete të rreptë të lëngut jeshil dhe 1000 kalorive në ditë.

U mësuam me pamjen e re të Adele edhe pse ajo po dobësohet akoma edhe më shumë dita ditës, duke u kthyer në një të panjohur.

Adele

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Presidenti Meta në Shkodër nderon me titull Zef Gjinin: Njeriu që e bën drurin të flasë (VIDEO)