Adelina Tahiri, adhuruese e sporteve ekstreme

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri mesa duket ka dashur të provojë meocione të forta, të cilat mund të dhurohen nga sportet ekstreme.

Ajo ka publikuar disa foto në faqen e saj zyrtare në Twitter, ku shfaqet duke u hedhur nga një avion me parashutë.Sigurisht me të ka qenë i pranishëm dhe një instruktorë. Ashtu siç ka shkruar edhe në dixhiturën e fotos Tahiri ka qenë në Dubai, ku mesa duket është duke kaluar çaste të këndshme.

Vetëm pak kohë më parë ajo është shprehur se do të publikojë për fansat e saj klipin më të fundit muzikor.Redaksia Online
(Xhulia Karavella/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A i duhet vendit një klasë krejtësisht e re politike?