VIDEO/ Aksident i frikshëm në Lezhë, makina përfundon në dyqanin e dyshekëve

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Lezhë.

Rreth orës 17:20 makina tip Toyota ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në një dyqan në rrugën e Shtrausit në afërsi të vendit të quajtur "Ura e Cenit".

Sipas burimeve për Report TV makina drejtohej nga një 28 vjeçare e cila ka humbur kontrollin e automjetit duke përfunduar në ambientet e dyqanit ku është mbuluar nga dyshekët.

Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar nga aksidenti. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Edheeeee: 28/02/2024 21:55

  Shum mir e ka bo qe u fut te dyshekt, ka la borxhin atyre te dyshekve qe morin cdo mjes ntel per oferten e dites

  Përgjigju
 • emri: 28/02/2024 21:21

  pse e beni qimen tra?! ai ka parkuar shume bute mes dyshekesh.... dhe jam i sigurt qe makines nuk i eshte bere ndonje dem i madh ...

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale