Aksident i rëndë në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Belin-Fier. Automjeti tip ‘Opel Zafira’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

Shoferi 70-vjeçar, Ilia Shabani nga Marinza ka qenë vetëm në automjet. Ai ka marrë lëndime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen arsyet e aksidentit.

 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

E paprecedentë, zgjedhjet për Universitetin e Shkodrës ende pa fitues zyrtar, dështon sërish mbledhja e KIZ

E paprecedentë, zgjedhjet për Universitetin e Shkodrës ende pa fitues zyrtar, dështon sërish mbledhja e KIZ