Aksident i rëndë në Lezhë, 'Benzi' përplas 12-vjeçarin! Niset me urgjencë drejt spitalit (VIDEO)

LEZHË- Një aksident i rëndë është regjsitruar mbrëmjen e sotme në Lezhë ku një automjet tip "Benz" ka përplasur një fëmijë 12-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin "Gjergj Fishta" ku sipas burimeve, i mituri i ka ndërprerë rrugën mjetit në lëvizje.

Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave të këtij aksidentit.

Kujtojmë se këto aksidentet e kësaj natyre nuk janë të rralla në Lezhë, jo më larg se një muaj i parë një 14-vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë teksa po lëvizte me biçikletë në Myltë të Lezhës.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’