Aksident në Fier, dy makina përplasen me kamionin, plagosen tre persona, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident rrugor është shënuar në aksin rrugor “Mbrostar Ura” në Fier. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur tre persona, të cilët janë dërguar në spital për të marë ndihmën mjekësore.

Mësohet se një mjet tip ‘Benz dhe një ‘Fiat’ janë përplasur me një kamion. Report Tv ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes, ku duket se dëmet material kanë qenë të shumta.

Policia ende nuk ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin. Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik në këtë aks rrugor.

 

E.K/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Pas 5 vitesh mungesë Adele ngjitet përsëri në skenë! Tregon emocionet e rikthimit