Aksident në Mirditë, 'Benz'-i del nga rruga, plagoset pasagjerja, dërgohet me urgjencë te Trauma! Arrestohet shoferi

Foto ilustruese

Një 55-vjeçare ka mbetur e plagosur në Mirditë mëngjesin e sotëm si pasojë e një aksidenti. Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se aksidenti u regjistrua në një rrugë dytësore në Mirditë, ku një 59-vjeçar me inicialet F. Ll., duke drejtuar mjetin tip "Benz", ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë u plagos 55-vjeçarja, pasagjere, e cila u dërgua në Spitalin e Traumës Tiranë, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia vuri në pranga shoferin, ndërsa kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ulen në tryezë Rama e Basha për të diskutuar për vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kriza e rezultateve, Barcelona shkarkon trajnerin Koeman