Aksident në Tiranë, shkatërrohen
makinat luksoze, dy të plagosu

Aksident në Tiranë, shkatërrohen<br />makinat luksoze, dy të plagosu
TIRANE- Rreth orës 23:50 të së enjtes një aksident i rëndë ka ndodhur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ku dy makina luksoze janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë janë lënduar dy persona.

Nga burime të Shqiptarja.com mësohet se shkak për aksidentin dyshohet të ketë qënë shkelja e semaforit nga njëra prej makinave luksoze.

Të plagosurit janë transportuar në spital ndërkohë që policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

[gallery]22447[/gallery]

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj

Putin zbulon detaje nga takimi me presidentin kinez: E ftova në apartamentin tim, folëm për çështjet globale ndërsa pinim çaj