Aksident para ambasadës italiane në Tiranë, makinat bëhen copash! Report Tv siguron pamjet

Një aksident ka ndodhur para ambasadës italiane në Tiranë, ku ka mbetur i lënduar lehtë një person.

Siç shihet nga pamjet e Report Tv makinat janë copëtuar dhe njëra ka kaluar mbi trotuar. Nga pamjet e siguruara, një makinë tip 'BMW' po ecte me shpejtësi dhe u përplas në kryqëzim me një makinë tip 'Skoda'.

Nuk dihen rrethanat e aksidentit por policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj. Nga aksidenti ka më shumë dëme materiale dhe vetëm një person të lënduar lehtë.

1610634346_TIRANEAKSIDNET.jpg

1610635072_MAKINA1.jpg

 

1610635081_MAKINA2.jpg

1610635095_MAKINA4.jpg

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 22:12
Tronditëse ç’ndodh në mes të Tiranës, pamjet nga aksidenti tek ambasada italiane

Ky është momenti i aksidentit të regjistruar pasditen e sotme (14 janar) pranë ambasadës taliane në Tiranë.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, makina tip ‘BMË’ po udhëtonte me shpejtësi të lartë.

Ajo është përplasur në kryqëzim me automjetin tjetër tip ‘Skoda’ dhe janë spostuar më pas pranë hyrjes së ambasadës.

Si pasojë e këtij aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale teksa një person është lënduar lehtë.

Be.K./E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento

Komente

 • vjosa: 15/01/2021 02:11

  O TONI TIRANA KU MERR VESH MALOKU ME LLAFE,,DERRI DO PLUMB ,;NUK DO LLAFE...ENVERI I BENTE KETA PLEHRA TE KERCENIN ME NJE KEMBE....//

  Përgjigju
 • TONI TIRANA: 14/01/2021 22:23

  Keta maloke e katunaret qe kalojne me te kuqe dhe ecin me shpejtesi ti HIQET PATENTA PER 3 VJET!!! Mjaft o plehra. Mund te kishin vrare kembesoret, nenen, babin ose ndonje familiar tjeter.

  Përgjigju
  • ENDRI: 15/01/2021 07:56

   Ti hiqet patenta per 3 vjet? Hahahaha,, denim te fort mendon se i dhe. KY NUK DUHET TE KETE PATENT ME EDHE NUK DUHET TE DENOHET ME PAK SE 15 VITE BURG PASI ESHTE RREZIK PËR QYTETARET. PS. BILES ATA QE PERDORIN TELEFONIN NE MAKINE TI SEKUESTROHET MAKINA DHE PATENTA BASHK.

 • vjosa: 14/01/2021 19:48

  POLICIA TE VENDOSE KAMERA PER SHPEJTESI NE CDO RRUGE NE TIRANE,,,NUK MARRIN VESH MALOKET--KATUNARET SHIKONI SE C'FARE BEJNE PARA TELEVIZIONIT,,,KANE BERE CA PARA DUKE SHITUR DROGE NE EUROPE SE PER PUNE AS PER TE FSHIRE KEPUCET NUK DINE,,, DHE DERRAT VIJNE NE TIRANE DHE KUJTOJNE SE RRUGET JANE TE TYRET,,,JA REZULTATI...PTU,PTU,PTU,,,SHKOFSHI NE FERR,,,,MOR RRACE E QELBUR MALOKO--KATUNARE.....

  Përgjigju
 • Durresi: 14/01/2021 17:43

  Fffff Nga pamjet kuptohet qe shpejtesia brenda ne qytet ka qene me siguri mbi 70 km ne ore... me sy joprofesionist do thosha minimumi 100-110... Ne kete rast,m falni qe po e them,po vdekt shkaktari... para se t vrase ndonje tjeter te pafajshem,se nuk zien mend ndryshe ose duan te rrijne injorante,se keshtu justifikojne veprimet e tyre... njerez te degjeneruar,turp...

  Përgjigju
 • Alba shoes: 14/01/2021 16:50

  Mjeti me targ 009 ka 10 gjoba pa pagujt dy nga ato jane 320 milek dhe lejohet perseri te dale ne rrug turp

  Përgjigju
  • Askushi: 14/01/2021 22:26

   Futini nenin tentativ vrasje ktyre kok thymave dhe te shkojn per lesh×

Lajmi i fundit

John

Momentumi i Albin Kurtit