Aksidenti tragjik/ Fëmija 3-vjeçar ndodhet në reanimacion në Spitalin e Traumës, mjekët japin shpresë për jetën

Vajza 3-vjeçare, Violeta Avdiaj e përfshirë në aksidentin e pasdites së sotme në Rrugën e Kombit, tashmë ndodhet në reanimacion në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Nga informacionet e marra pranë spitalit nga gazetarja Daniela Maloku, mjekët kanë shpresa se vajza 3-vjeçare mund t’i shpëtojë plagëve të marra nga aksidenti.


Lajmi kryesor:

Pamjet nga aksidenti tragjik në Rrugën e Kombit/Makina përplaset me kamionin, shuhet familja nga Kosova, bashkëshortët, fëmija dhe nipi i tyre! Një 3-vjeçare te Trauma


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?×

Lajmi i fundit

John

Pamjet, ja si tentoi të vetëdigjej me benzinë një person në ceremoninë e Fitër Bajramit në Tiranë