Pamje të rënda nga aksidenti me 8 viktima në Këlcyrë, trupat e viktimave ende në makinë

 

Report Tv sjell pamje nga afër prej vendngjarjes ku ndodhi aksidenti tragjik në Këlcyrë.

Siç shikohet edhe nga pamjet, automjeti është i shkatërruar, teksa nga aksidenti kanë mbetur të vdekur 8 persona dhe nuk ka mundur të mbijetojë asnjë.

Një pjesë e trupave ende nuk është nxjerrë nga makina dhe pritet të kryhen veprimet e mëtejshme si dhe ekspertiza e hetuesve.


Lajmi kryesor:

Tragjedi në Këlcyrë, aksidentohet makina me emigrantë! 8 viktima, mes tyre edhe shoferi! ‘Benz’-i tentoi t’i ikë policisë, 'fluturon' në anë të lumit Vjosa (VIDEO)


G.K/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Parlamenti britanik miraton ligjin për dërgimin e emigrantëve të paligjshëm në Ruanda! Sunak: Asgjë s’do na pengojë, shpëtojmë jetë

Parlamenti britanik miraton ligjin për dërgimin e emigrantëve të paligjshëm në Ruanda! Sunak: Asgjë s’do na pengojë, shpëtojmë jetë