Aksidentohet Fuoristrada në afërsi të Rrëshenit, shpëton mrekullisht familja

Aksidentohet Fuoristrada në afërsi të Rrëshenit, shpëton mrekullisht familja

Makina e aksidentuar

Një aksident i frikshëm është shënuar këtë pasdite në “Rrugën e Kombit” në afërsi të degëzimit të Rrëshenit. Një automjet tip Fuoristradë me të cilën lëviznin 3 pjesëtarë të një familjeje është përplasur disa herë.

Për fat të mirë, dy bashkëshortët dhe vajza e tyre që ndodheshin në këtë makinë kanë shpëtuar pa dëmtime të rënda. Ata janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Mirditës dhe fatmirësisht ndodhen jashtë rreziku për jetën.

Ndërkohë policia e cila mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes, nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te këtij aksidenti.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)

Shpërthim me tritol në banesën e 50-vjeçarit në Fushë-Krujë (EMRI)