Aksion për ta arrestuar në Angli, i riu nga Elbasani hidhet nga dritarja për të shpëtuar (VIDEO)

Momenti kur i riu nga Elbasani hidhet nga dritarja në katin e dytë për t'i shpëtuar Policisë angleze

ANGLI- Një i ri nga Elbasani i cili ishte në prag të arrestimit nga Policia angleze është hedhur nga dritarja për të shpëtuar. Personi në fjalë dyshohet se ishte në kërkim për trafik droge dhe Policia po kontrollonte banesën e tij në Sheffield. 
Elbasanlliu si rrugë shpëtimi mendoi të thyejë xhamin e banesës në katin e dytë dhe të hidhet. Nuk dihet nëse ka pësuar dëmtime apo jo nga hedhja por pasi preku trotuarin e rrugës, ai u arrestua menjëherë.

a.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • NENA: 12/07/2019 08:54

  Faleminderit o zot djali im punon ne Angli me letra lodhet keputet per te jetuar normal por ama gjumin e ben rehat

  Përgjigju
  • Ilir: 13/07/2019 18:47

   Dhe nena ime kshu si ty mendon por halli na detyroi te bejme te kunderten zoti ta ruajt djalin dhe gjithe shqiptaret ne Britani

 • USA: 10/07/2019 22:33

  Ja edhe Stresi Albanese-anglez por i doli shpuar.Stresi Albanese ka pasur dyshek poshte dhe sylesha rrotull.

  Përgjigju
 • Kafsha: 10/07/2019 21:57

  Hahaha katnar Elbasani. Tani do e shpartallojn n rondele

  Përgjigju
  • Kafshkar: 11/07/2019 00:19

   Ti palo qytetar me emrin kafsha,hahahahaha elbasani ka histori shpartallim kafshesh,hahahahaha. Pyt babin kur bante zborin knej,nuk merzitej as mami se nuk e quante trradheti sumen e burrit,hahahahahaha. Mos i ngjan babit, Duku knej se rregullohesh qysh ne metalurgji

  • Ti,qe,ta,kafshon: 11/07/2019 00:13

   I shkreti ka tentuar te mos kapet,ndryshe nga ty o kafshe qe iken vete dhe spiunon shoket. F,of