Aktori i humorit shërohet nga COVID-i, poston foton i lumtur nga Berati

Florian Binaj

Aktori i njohur i humorit shqiptar Florian Binaj është shëruar nga COVID-19. Ai ka qenë duke drekuar bashkë me dy fëmijët, bashkëshorten dhe dy miqtë e tij në qytetin e Beratit.

Ata duken shumë të lumtur dhe krahas fotos ai shkruan: Lum ata që kanë miq të vërtetë!! Kujtojmë se më 18 qershor Binaj lajmëroi të gjithë fansat se ishte i infektuar me COVID.

Postimi i Florian Binajt

 • Sondazhi i ditës:

  Emigrantet mund të votojnë me postë/ A mendoni se vota e tyre do të jetë percaktuese në zgjedhjet e 25 prillit?

Komento

Komente

 • Fotografi: 02/07/2020 11:54

  Shifni pak këtë palloshin me bluzë të zezë (katnari) si e ka majt frymën për me thith barkun. O katufshatundarë të pëlqen vetja, o rrota katnarit injorant.

  Përgjigju
 • Sssss: 01/07/2020 00:31

  Per 12 dit u sherua ky. Hajde semundje hajde

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E mori nga Rinasi/Shoku i Xhulio Prelës: Gjatë rrugës nuk ishte i shqetësuar dhe as nuk foli në telefon! Më çoi në shtëpi, por nuk pranoi të rrinte